O nás
O nás

 

Vítejte na stránkách našeho eshopu :-)

 Dovolte abychom se v krátkosti představili.

Jsme malá rodinná firma, kterou jsme založili na podzim 2014. Jako první vznikla myšlenka na výrobu dřevěných dekorací a kreativních dřevěných šablon a výřezů. Vycházeli jsme z našich konkrétních motivů, které si zákazník mohl nechat na přání graficky upravovat a měnit velikost. Pochopitelně jsme také zabrousili do aktuální gumičkové euforie, která v té době vypukla a zažehlovacích korálků. Nebylo to co by nás uspokojovalo a tak nám doma zůstala zásoba a za pár let se budem bavit u retro zábavy.

Jako první velkou investici jsme podnikli nákup vlastního laseru a hurá do práce. No ale do které? Manželka se doma starala o naše tři malé děti, navolávala schůzky ve školkách, dělala administrativu...... . Já si pravidelně chodil ze své práce u soustruhu odpočinout k laseru, nebo lítat po školkách. Nebyli to lehké začátky, ale nyní, když vidíme fotky z první prodejní akce Kbely 2015 (březen) , tak se divíme kolik jsme toho již dokázali vylepšit a smějeme se tomu retru. 

O prázdninách 2015 jsme dospěli k rozhodnutí, že je již neúnosné sedět na dvou židlích a v září 2015 jsme se odstěhovali z Prahy a já opustil jistotu stálého zaměstnání a platu.

Od té doby jsme stihli již pořídit druhý laser. První "umřel,, na vyčerpání a slouží jako velký pracovní stůl. 

V dubnu 2017  se na Kreativu v Liberci naše cesta protnula s úžasným ředitelem firmy Skleněná bižuterie a.s. ( Skleněnka ) Jaromírem Rubákem. Zaujali nás skleněné kamínky na mozaiky a hned jsme začali s manželkou spřádat plány, jak by se dalo sklo a dřevo zajímavě spojit dohromady a děti si mohly užít práci s obojím. Slovo dalo slovo a po několika jednáních jsme dohodli spolupráci se Skleněnkou a stali se i prodejci krásného a poctivého českého skla.

Nyní jezdíme s Kreativní dílničkou na velké kreativní veletrhy: Ostrava, Dubeč, Znojmo, Olomouc, ale i menší kreativní veletrhy, jarmarky, dětské dny. Naše dílnička je nejen pro děti ve školkách, školách, ale i mimo ně a občas si jí náramně užívají i dospělí. Berou tvoření s kamínky a dřevem jako příjemný relax. Sklářské akce: Skleněné městečko, Křehká krása, sklářská osada Kristiánov.... 

Nyní aktuálně hledáme paní, nebo slečnu na jěždění s manželkou po akcích a veletrzích...... .

YWZhZ